500.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Özel Tasarım Ayınlatma Modelleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Blog
30 Mart 2021, Salı
Özel Tasarım Ayınlatma Modelleri
Kulis HandMade Luxury olarak projelerimizde, iç mimarlarımız müşterilerimizin yaşam alanlarını ve ne tarz stillerden hoşlandığını analiz eder ve evin konseptine göre aksesuar önerilerinde bulunur
Özel Tasarım Ayınlatma Modelleri

Kulis HandMade Luxury olarak projelerimizde, iç mimarlarımız müşterilerimizin yaşam alanlarını ve ne tarz stillerden hoşlandığını analiz eder ve evin konseptine göre aksesuarlar tasarlarlar.

Bu mekanları tasarlarken müşterilerimiz aksesuarların kendine özel olmasını isterler. Kişiye özgü tasarımları hayata geçirebilmek için firmamız kendi bünyesinde özel tasarım aksesuar üretimi yapmaktadır.

Kişiye özel aksesuar üretirken mimarlarımız, yaptıkları analizleri müşterilerin ürünle ilgili istekleriyle birleştirerek, müşterilerimizin ürün tasarımında hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmektedirler.

Kişiye özgü aksesuar üretimi olarak tanımlanan haute couture aksesuar üretimi ile mimarlarımız ele aldığı projelerde mekanları özel tasarım aksesuarlarla birbirinden farklı kılar.

Modada gördüğümüz sadece bir kişiye dikilen bir elbisenin yarattığı kişiye özel olarak adlandırılan haute couture terimiyle sadece bir kişiye ait olacak aksesuarlar üretebilmekteyiz.

                                               

Etiketler
özel tasarım aydınlatma
Kulis
Kulis HandMade Luxury
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın